The best Side of ثبت شرکتها

ثبت شرکت مدنی می تواند به جهت انجام کسب و کار و یا خرید و فروش صنعتی انجام شود.

کافیست موسسه ثبت شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنند و با خیال راحت تمامی مراحل ثبت شرکت را به آن‌ها بسپارند. دیگر نیاز نیست به اداره ثبت شرکت‌ها مراجعه نمایید.

همانطور که در ابتدای این مقاله شما را با انواع شرکت‌ها آشنا کردیم، متوجه شده‌اید که در ایران انواع مختلفی از شرکت وجود دارد.

• تصدی به امور زیارتی از جمله ثبت نام و تنظیم مسافرتهای زیارتی و ذخیره مکان و هر گونه خدمات زیارتی 

حضور حداقل دو نفر برای تشکیل شرکت بازرگانی با مسئولیت محدود لازم است.

اگر به دنبال آشنایی با انواع شرکت‌ها و شناخت بهترین شرکت‌ها برای انجام این کار هستید بهتر با یک وکیل و مشاور خبره مشورت کنید تا با توجه به اهدافتان بهترین تصمیم را بگیرید.

مرجع صدور مجوز : سازمان تبلیغات اسلامی و یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  

دلیل اصلی این اقبال به شرایط قانونی آسان‌تر ثبت آنها برمی‌گردد. دو شریک با مجموع صد هزار تومان سرمایه می‌توانند شرکتی با مسئولیت محدود به ثبت برسانند. در صورتی که ثبت دیگر انواع شرکت به سرمایه و تعداد اعضای بیشتری نیازمند است. به طور کلی، ثبت شرکت به معنی قراردادی است که بر اساس آن، شرکا یا اعضا به فعالیت‌های تجاری می‌پردازند و سود حاصل از سرمایه‌شان را بین خود تقسیم می‌کنند. شما باید بهترین و مناسبت‌ترین نوع شرکت را با توجه به ماهیت کار و اهداف خود برگزینید. ثبت شرکت با مسئولیت محدود

خ فردوسی، خ کوشک مصری، ساختمان شماره دو، سازمان ثبت get more info اسناد و املاک کشور

همچنین اگر قصد تاسیس شرکت مهندسی دارید و می‌خواهید در نام آن از کلمه مهندسی یا مهندسان استفاده کنید، ارائه مدرک معتبر و مرتبط تحصیلی الزامی خواهد بود. گفتنی است که ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت سربازی برای ثبت شرکت ضرورتی ندارد. تقاضانامه

جاده اصلي تهران فشم بلوار امام خميني روبروي فرهنگسرا ي اوشان فشم ميگون

در ابتدا باید بدانید شرکت‌ها انواع مختلفی دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به ثبت شرکت‌ سهامی و خاص، ثبت شرکت مسئولیت محدود، ثبت شرکت مختلط سهامی، ثبت شرکت مختلط غیرسهامی و مواردی از این قبیل اشاره کرد که برای ثبت هر یک از آن‌ها به مدارک خاصی نیازمند هستید.

سعی کردم در این مقاله کوتاه و با زیانی ساده، تمامی سوالات رایج در مورد ثبت شرکت را پاسخ دهم .

 باید بدانید که هر مدیرعامل فقط قادر است در یک شرکت به خصوص این وظیفه را برعهده داشته باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *